V říjnu jsme převážně vyráběli podzimní dekoraci pro náš Domov. Pekli jsme linecké cukroví a také pomáhali s přípravou syrové zeleniny na výrobu domácí Podravky. Samozřejmě nechyběla ani zábava. Setkávali jsme se na pravidelných aktivitách a hráli oblíbené společenské hry Bingo a kuželky. Slavili jsme také narozeniny ...... Radost a potěšení nám dělali naši domácí mazlíčci. Pokud počasí dovolilo, trávili jsme venku každý krásný podzimní den .
Prohlédněte si, jaké dobroty si u nás můžete objednat. Více informací u paní Ludmily Kastelíkové, tel.: 731 126 664 nebo e-mailem ludmila.kastelikova@dduo.cz    
Babího léta jsme si letos mohli užívat plnými doušky. My jsme si jej dopřávali na výletě - letos jsme vycestovali na Habřinku v Českých Libchavách - a při tradičních Domovských Sportovkách, kterých se letos zúčastnil rekordní počet sportovců. Zakončené byly jak jinak než oblíbeným opékáním.    
Léto jsme si užili plnými doušky, a to bez ohledu na počasí :-) Snad nám dáte za pravdu, že pohoda, která u nás panovala, nepotřebuje komentář. :-)    
Červnový měsíc byl bohatý zejména na hudební vystoupení. K poslechu a potěšení nám venku před Domovem zahrála a zazpívala hudební skupina Nahonem, hudební dvojice Ota a Naďa a harmonikářské trio. Všem moc děkujeme za úžasná vystoupení !!!.  Z Jednoty bratrské nás přišel se svými malými pomocníky potěšit včelař pan Daniel Dostrašil. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí ze života včel a také jsme ochutnávali různé druhy medu. V polovině měsíce jsme uspořádali již všemi oblíbené bramborákové hody. Také jsme pracovali na mobilních zahrádkách, hráli společenskou hru Člověče nezlob se a relaxovali ……. :-).  I když nám vždy počasí úplně nepřálo, užili jsme si společně mnoho krásných chvil :-).      
V květnu jsme naplno pocítili rozvolňování. S aktivitami se u nás roztrhl pytel a bylo z čeho vybírat. Setkávali jsme se při pravidelných vnitřních aktivitách jako je čtení na pokračování, hraní společenských her či hudební hodinka. Dopřávali jsme si oblíbený wellness, hodně jsme pekli a připravovali drobné pochutiny. Promítali jsme filmy a těšili se s králíčkem Kulíšek. Přivítali jsme také novou obyvatelku - kočičku Rozárku, která báječně terapeuticky působí nejen na naše obyvatele, ale i zaměstnance :-)  Dárečky ke Dni matek jsme dostali od ČČK, uspořádali jsme i několik oslav. Díky pěknému počasí zkraje měsíce jsme trávili hodně času také venku, jedno odpoledne nám zpříjemnili svým hudebním vystoupením manželé Koupilovi.
V dubnu jsme si hodně hráli - karty, člověče, kriket, kuželky, ...  Také jsme s chutí vyráběli jarní dekoraci. Dopřávali jsme si relaxaci při oblíbených wellness hodinkách. O krásný kulturní zážitek se nám postarali hudebníci Pardubické filharmonie.  Na závěr měsíce jsme uspořádali čarodějnický rej, na který nám po dlouhé době vyšlo suprové počasí a mohl se konat venku. Zpívali jsme, tančili a užívali jsme si krásné společné chvíle. 
Březen jsme si v Domově užili. Náležitě jsme oslavili MDŽ. Radost nám dělal králíček Kulíšek. Pekli jsme různé dobroty, vyráběli velikonoční dekoraci. Chodili jsme po venku a po šmerkusu :-) Na závěr měsíce jsme si uspořádali Velikonoční Kavárničku a pochutnali jsme si na beráncích. K velikonočním svátkům jsme obdrželi dárky od oblastního spolku ČČK, RC Srdíčko a ZŠ Třebovská. Děkujeme.
Zimní měsíce jsme si opravdu užili. Neodradilo nás ani mrazivé počasí. Kochali jsme se po dlouhé době opravdovou ladovskou zimou. Vyráběli jsme nejen valentýnskou dekoraci. S chutí jsme také pekli. Přivítali jsme masopustní průvod masek, i když podstatně skromněji než jsme zvyklí. Radost nám také dělali domácí mazlíčci. Koncem února jsme čerpali energii z hřejivého sluníčka.
 • Bližší informace o službě?
  Mgr. Eva Plívová
  vedoucí sociálního úseku
  734 793 446
  Mgr. Dana Matoušková, DiS.
  sociální pracovnice
  603 566 767
  Volejte ve všední den
  od 8 do 16 hodin
  Pracovnice hodiny

Zřizovatel

DDUO na Facebooku