Zásady ochrany osobních údajů

Domov důchodců Ústí nad Orlicí spravuje osobní údaje (při uplatnění zásady minimalizace jejich rozsahu) především na základě zák. 108/2006 Sb. a 372/2011 Sb. Přesný výčet spravovaných osobních údajů a účel jejich získávání je součástí vnitřních předpisů organizace. Práce s osobními údaji je transparentní a je zabezpečena proti zneužití.

Domov důchodců Ústí nad Orlicí stanovil pověřence pro ochranu osobních údajů – Ing. Jana Gubáše. Kontakt na pověřence pro ochranu osobních údajů spravovaných Domovem důchodců Ústí nad Orlicí je: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Spravujeme vaše osobní údaje? Máte svá práva:

Právo na přístup k osobním údajům

Máte právo požádat o výpis osobních údajů, které o vás evidujeme.

Právo na přenositelnost osobních údajů

Máte možnost požadovat předání dat (vám nebo vámi určenému jinému správci osobních údajů), která se vás týkají a která jste nám osobně poskytli.

Právo na výmaz osobních údajů

Máte právo požádat, abychom smazali všechna vaše data. Smazání dat bude možné pouze v případě, kdy nejme vázáni jinými důvody, pro které jsme naopak povinna data uchovat (smluvní ustanovení, zákonné požadavky apod.)

Právo na opravu osobních údajů

Na základě informace od vás opravíme nepřesné osobní údaje, popřípadě doplníme neúplné údaje.

 

Pověřeným pracovníkem ochrany osobních údajů v Domově důchodců v Ústí nad Orlicí, ne kterého se můžete obracet při uplatňování svých práv je paní Jitka Pecháčková, DiS.

tel.: 730 573 974

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

(Při uplatňování vašich práv budeme potřebovat vaši součinnost při identifikaci. Práva lze uplatňovat vlastním jménem, jménem osoby, kterou zastupujete na základě plné moci či jiného zplnomocnění).

 • Bližší informace o službě?
  Mgr. Eva Plívová
  vedoucí sociálního úseku
  734 793 446
  Mgr. Dana Matoušková, DiS.
  sociální pracovnice
  603 566 767
  Volejte ve všední den
  od 8 do 16 hodin
  Pracovnice hodiny

Zřizovatel

DDUO na Facebooku