V dubnu jsme si hodně hráli - karty, člověče, kriket, kuželky, ...  Také jsme s chutí vyráběli jarní dekoraci. Dopřávali jsme si relaxaci při oblíbených wellness hodinkách. O krásný kulturní zážitek se nám postarali hudebníci Pardubické filharmonie.  Na závěr měsíce jsme uspořádali čarodějnický rej, na který nám po dlouhé době vyšlo suprové počasí a mohl se konat venku. Zpívali jsme, tančili a užívali jsme si krásné společné chvíle. 
Březen jsme si v Domově užili. Náležitě jsme oslavili MDŽ. Radost nám dělal králíček Kulíšek. Pekli jsme různé dobroty, vyráběli velikonoční dekoraci. Chodili jsme po venku a po šmerkusu :-) Na závěr měsíce jsme si uspořádali Velikonoční Kavárničku a pochutnali jsme si na beráncích. K velikonočním svátkům jsme obdrželi dárky od oblastního spolku ČČK, RC Srdíčko a ZŠ Třebovská. Děkujeme.
Zimní měsíce jsme si opravdu užili. Neodradilo nás ani mrazivé počasí. Kochali jsme se po dlouhé době opravdovou ladovskou zimou. Vyráběli jsme nejen valentýnskou dekoraci. S chutí jsme také pekli. Přivítali jsme masopustní průvod masek, i když podstatně skromněji než jsme zvyklí. Radost nám také dělali domácí mazlíčci. Koncem února jsme čerpali energii z hřejivého sluníčka.
 • Bližší informace o službě?
  Mgr. Eva Plívová
  vedoucí sociálního úseku
  734 793 446
  Mgr. Dana Matoušková, DiS.
  sociální pracovnice
  603 566 767
  Volejte ve všední den
  od 8 do 16 hodin
  Pracovnice hodiny

Zřizovatel

DDUO na Facebooku