V dubnu jsme díky Vám dostatečně mlsali, četli a využívali nové technologie spojení, při kterých jsme si užili spoustu legrace. Samozřejmě jsme také oslavili Velikonoce, i když jinak než jsme zvyklí. Slavili jsme také narozeniny, těšili se z krásného jarního počasí, pekli jsme a hráli jsme si. Spolu s Vámi jsme také hodně zpívali. Zpívání jsme zvolili jako nejvhodnější metodu k překonávání smutku. Velké díky bychom chtěli vyjádrřit Viktorce Milerové, učitelům ze ZUŠ Jaroslava Kociana, panu Janu Pokornému, skupině Nahonem, klukům Péťovi a Adámkovi Sedláčkovým, skupině Bandal a kvartetu kamarádek, které si prostě rády zpívají :-) Vám všem patří velký dík za Vaši nezištnost, lásku, radost a hlavně hudbu !!!
Ještě než přišlo nařízení o povinném nošení roušek (zakrývání nosu a úst) jsme stihli čerpat energii ze sluníčka, cvičit, relaxovat. A pak jsme se pustili do šití roušek a taky jsme jich hodně dostali, stejně tak i další ochranné pomůcky. Všem Vám moc děkujeme !!!
Únor se u nás v Domově nesl v duchu masopustního veselí. Uspořádali jsme si Masopustní kavárničku, na níž jsme ochutnali zabíjačkové dobroty a následně jsme si užili spoustu radosti a legraci s masopustním průvodem masek, který každého obyvatele navštívil na pokoji.
V lednu jsme hodně sportovali, těšili se s psí kamarádkou Agátkou a kočičkou Bělinkou. Dopřávali jsme si také relaxaci při wellness hodinkách, navštívili jsme kino a v neposlední řadě jsme si užili společně strávené chvíle při Zimní kavárničce.
 • Bližší informace o službě?
  Mgr. Eva Plívová
  vedoucí sociálního úseku
  734 793 446
  Mgr. Dana Matoušková, DiS.
  sociální pracovnice
  603 566 767
  Volejte ve všední den
  od 8 do 16 hodin
  Pracovnice hodiny

Zřizovatel

DDUO na Facebooku