V úterý 20. března se u nás v Domově uskutečnil tradiční Domovský ples, tentokráte SELSKÝ. Pantáta s panímámou přivítali všechny přítomné, vedle početného zastoupení hospodářských zvířat si zábavu užily i zástupkyně z JZD Hoštice. Atmosféra byla jako vždy parádní a všichni jsme si ples užili.
V úterý 6. 2. 2018 se uskutečnil Domovský masopust, který má již třetím rokem v tradičních domovských aktivitách své místo. Rej opravdu různorodých masek navštívil každého obyvatele na pokoji a každý z obyvatel byl obdarován masopustními koláčky, kterých v rámci aktivizačních programů bylo napečeno více jak 1.200 ks. Akci se všichni moc užili, domovské masopustní veselí však zdaleka nekončí, již zítra k nám se svým masopustním veselím zavítají studenti zdravotnické školy a žáci tanečního oboru ZUŠ. Zakončen pak bude ve čtvrtek 22. 2.  Masopustní kavárničkou :-)
Kdo si hraje, nezlobí! Proto i u nás si hrajeme rádi a hrajeme si všude. Také hodně a rádi vyrábíme. Prostě jsme stále v jednom kole! :-)
Od ledna letošního roku máme nového psího kamaráda. Na canisterapii k nám začal docházet Gony s páníčkem Pavlem Schillerem. Ale umí i spoustu dalších krásných věcí. Příští návštěvu se prý můžeme těšit na ukázku dog dancingu (neboli psího tance) :-) Už teď se moc těšíme a oběma "klukům" děkujeme, že si k nám našli cestu.
Od ledna k nám začala docházet paní Veronika Šilarová a zavádí u nás lekce jógy. O jógu je mezi našimi obyvateli ohromný zájem a paní Veronice touto cestou moc děkujeme.
 • Bližší informace o službě?
  Mgr. Eva Plívová
  vedoucí sociálního úseku
  734 793 446
  Mgr. Dana Matoušková, DiS.
  sociální pracovnice
  603 566 767
  Volejte ve všední den
  od 8 do 16 hodin
  Pracovnice hodiny

Zřizovatel

DDUO na Facebooku