Ve středu 23. března jsme uspořádali tradiční domovský ples, tentokrát Královský. Na ples dorazili šašci, princezny, princové, dvorní dámy, kuchaři a rytíři. Právo prvního tance patřilo královskému páru a poté mohla zábava začít - jedlo se a pilo, tančilo a veselilo, .... Zábava byla opravdu skvostná, a když jsme neprotančili troje střevíce, moc jsme si to užili :-)
Ve středu 15. března k nám do Domova zavítal pan Veleta a u mnohých z dam vykouzlil svým šarmem úsměv na tváři a předvedl nám, že žádné zdravotní omezení není tanci na obtíž. Moc jsme si to užili.
Ve čtvrtek 2. března proběhla v Domově premiéra hry Mrazík. Tuto hru domovský divadelní spolek Radost nacvičoval téměř půl roku a výsledek stál opravdu za to. :-) http://oik.cz/2017/03/premiera-pohadky-mrazik-v-podani-divadelniho-spolku-radost/
I letos se osmý březen konal v Domově ve znamení květin. Pan ředitel navštívil všechny obyvatelky a ke Dni žen předal alespoň drobnou kytičku.
Již tradičně náš Domov navštívil masopustní rej masek a všem obyvatelům přinesl hlavně radost a u mnohých vykouzlil úsměv na tváři. :-)
I u nás v Domově se těšíme z masopustního období - napekli jsme téměř 1.000 koláčků a následně jsme si společně pochutnali na zabíjačkových dobrotách :-)
V pondělí 6. února k nám zavítala paní Lucie Králová ze společnosti REJA spol. s.r.o. a při své přednášce nás seznámila nejen se správným používáním naslouchadel, ale i s potřebnou péčí o ně, o různých typech a některým obyvatelům zajistila základní servis přímo v Domově. Za přínosné informace a ochotu děkujeme.
Za kulturou vyrážíme třeba i do kina :-)
V letošním tuhé zimě mají ptáčci opravdu velmi obtížné sehnat si potravu. Proto jsme jim v rámci aktivizačních činností vyrobili krmítka.
 • Bližší informace o službě?
  Mgr. Eva Plívová
  vedoucí sociálního úseku
  734 793 446
  Mgr. Dana Matoušková, DiS.
  sociální pracovnice
  603 566 767
  Volejte ve všední den
  od 8 do 16 hodin
  Pracovnice hodiny

Zřizovatel

DDUO na Facebooku