Ve čtvrtek 17. 12. k nám do Domova zavítaly vycházející hudební naděje pod vedením pedagogů Základní umělecké školy Jaroslava Kociana Ústí nad Orlicí. Koledy a lidové písně zněly nejen z klavíru, housliček,  ale i z flétniček, klarinetů a dalších ojedinělých dechových nástrojů.
Ve středu 16. 12. 20105 k nám zavítaly děti ze Speciální základní školy Ústí nad Orlicí. Připravily si pro nás téměř hodinové vystoupení plné nejen vánočních písní a koled.
Ve středu 9. 12. 2015 si pro nás připravily studentky ze Střední zdravotnické a sociální školy Ústí nad Orlicí dopoledne plné hudby a tance podkreslené příběhem na téma Cesta kolem světa. 
V pátek 4. 12. k nám zavítala početná Mikulášská družina. Každého uživatele osobně navštívila na pokoji. Mikuláš pozorně pročítal Knihu hříchů, byl však oblomen básničkami a říkankami, a tak čertovské pytle zůstaly prázdné. :-)
I my v Domově jsme společně přivítali adventní čas. Začali jsme péct cukroví, vyrobili jsme si vánoční výzdobu, se kterou jsme se také zúčastnili Vánočního Jarmarku na Mírovém náměstí a letos poprvé jsme rozsvítili náš „domovský“ strom za přítomnosti zástupců města. Počasí nám sice nepřálo, pohodovou atmosféru nám však nezkazilo. J Přejeme všem adventní čas plný klidu, lásky a pohody!
22. 10. žáci 4. B ZŠ Bratří Čapků si pro nás připravili STÍNOVÉ DIVADLO. Byli vůbec první, kteří k nám tuto „techniku umění“ přinesli a moc jim za to děkujeme.
 • Bližší informace o službě?
  Mgr. Eva Plívová
  vedoucí sociálního úseku
  734 793 446
  Mgr. Dana Matoušková, DiS.
  sociální pracovnice
  603 566 767
  Volejte ve všední den
  od 8 do 16 hodin
  Pracovnice hodiny

Zřizovatel

DDUO na Facebooku